Jak si vybrat pokladní zásuvku?

Ocelové pokladní zásuvky a sejfy pro prodejní místa, které vyhovují celé řadě potřeb, od příležitostného použití až po velkoobjemový maloobchodní provoz.

Moderní pokladní zásuvky jsou vyrobeny z kovového vnějšího pláště a plastového vnitřního zásobníku (neboli "pokladny"). Zásobník je rozdělen do několika přihrádek pro bankovky a mince, a často je odnímatelný. Trvanlivost a bezpečnost zásuvky závisí na kvalitě použitých materiálů a konstrukce. Proto Vás jistě zaujme silný ocelový exteriér, odolný PVC zásobník, robustní posuvný mechanismus a pevný zámek.

podkladní zásuvky

Jaký je rozdíl mezi lehkým, standardním a těžkým provozem?

Všechny pokladní zásuvky a zásobníky jsou vyrobeny z oceli, odolného PVC, a splňují normy trvanlivosti a bezpečnosti. Záleží avšak na tom, jak často budete pokladní zásuvky otevírat a zavírat. Každá úroveň využití používá jiný posuvný mechanismus, který je optimalizován pro intenzitu provozu, jaký se předpokládá během jeho životnosti.

podkladní zásuvky

Pokladní zásuvka pro lehký provoz – SAFESCAN LD-3336

podkladní zásuvky

Pokladní zásuvka pro standardní provoz – SAFESCAN SD-4141

podkladní zásuvky

Pokladní zásuvka pro náročný provoz – SAFESCAN HD-4141S

Otevírání pokladních zásuvek

Nejjednodušší pokladní zásuvky se otevírají ručně, jemným stiskem.

Pokročilejší pokladní zásuvky mohou být také řízeny vaší pokladnou nebo tiskárnou účtenek: zapojte zásuvku do vašeho prodejního systému pomocí průmyslového standardního rozhraní RJ12 a otočte zámek do polohy "ONLINE". Zásuvka se otevře pouze tehdy, když se dotknete tlačítka na registrační obrazovce, nebo když vaše tiskárna vytiskne účtenku. Můžete také otočit zámek do polohy "MANUAL" (ruční) a otevřít jej ručně. Otočte zámek do polohy "LOCKED" (zamčeno), a ani se nepohne.

Třípolohové zámky - Tyto zámky nabízejí uživateli maximální flexibilitu, aniž by byla ohrožena bezpečnost. Mají tři fyzické polohy, což odpovídá funkcím uzamčeno, řízeno tiskárnou a manuální otevření. Uzamčená poloha má ve skutečnosti dvě možnosti: zásuvku můžete zamknout, když je otevřená, nebo když je zavřená.

podkladní zásuvky

Doporučené značky pokladních zásuvek

Safescan

https://pokladni-zasuvky.heureka.cz/f:15607:902983/

Virtuos

https://pokladni-zasuvky.heureka.cz/f:15607:512576/

Birch

https://pokladni-zasuvky.heureka.cz/f:15607:512581/

Nákupního rádce připravil obchod AAO s.r.o. - kancelářské potřeby.